Yeni Indiana Jones Filmi Yolda

tarafından
63
Yeni Indiana Jones Filmi Yolda

Yeni Indiana Jones Filmi Yolda

Indiana Jones’un Yeni Filminde Yine Harrison Ford Var

Indiana Jones 2020’de Gösterime Girecek

Başrolünü yine Harrison Ford’un oynayacağı yeni Indiana Jones filminin çekimlerine başlandı. Harrison Ford’un 75 yaşında olması özellikle filmin hareketli sahnelerinde neler yapacağı konusunda insanları düşündürüyor. Bundan önceki Indiana Jones serilerinde oldukça hareketli sahneleri bizzat kendisi oynarken bu yeni filmde ise bazı sahneler dublör kullanılabileceği filmin yönetmeni Steven Spielberg tarafından da doğrulandı.

Aynı zamanda bir uçak pilotu olan Harrison Ford’un yaşlılığı özel hayatında da başına zaman zaman işler açabiliyor. Harrison Ford’un dikkat konusunda yetersiz kalmaya başlaması kullandığı uçağı pist yerine, taxi olarak tabir edilen ve uçakların piste çıkmak için kullandıkları yan yol olan alana indirmesiyle bir kez daha anlaşılmıştı. Youtube üzerinde ses kaydı da bulunan bu olay sonrasında Ford hakkında insanların güvenliğini tehlikeye attığı için soruşturma başlatılmıştı.

Bununla birlikte Harrison Ford bir taraftan sağlık sorunlarıyla da uğraşmakta. Bu sorunlardan kamuoyu tarafından en çok bilineni ise yakın geçmişte yaşadığı kısmi yüz felci. Bu olaydan sonra Harrison Ford yüzünün yarısını hareket ettiremiyor.

Bütün bu yaşananlardan sonra filmin yönetmeni Steven Spielberg hala ortaya insanların ilgisini çekecek bir film çıkacağından emin. Çekimleri halen devam eden yeni Indiana Jones filminin 2020 yılının ortalarında vizyona girmesi bekleniyor. Bununla birlikte Spielberg bu filmin Harrison Ford’un oynadığı son Indiana Jones filmi olacağını da biliyor ve bunun için şimdiden başka bir Indiana Jones adayı aramaya başlamış.

Bir önceki yazımız olan Fazilet Hanım ve Kızları 39. Bölüm başlıklı makalemizde Fazilet 39. Bölüm ve Fazilet hanım ve kızları 39 bölüm fragmanı hakkında bilgiler verilmektedir.