Yeni He-Man Filmi Geliyor

tarafından
103
Yeni He-Man Filmi Geliyor

Yeni He-Man Filmi Geliyor

The Masters Of The Universe

He-Man 2019’da Gösterime Girecek

Özellikle 80’li yıllarda çocuk olanlar için He-Man’in yeri oldukça ayrıdır. Çizgi filmde söylendiği gibi iyilerin dostu kötülerin düşmanı He-Man, 2019 yılında yeni bir filmle karşımıza çıkacak. Tabi bazı ufak sorunları atlatabilirse.

He-Man ülkemizde 80’li yılların başından itibaren gösterilmeye başlanmasına rağmen aslında doğuşu 1940 yılına dayanıyor. Bir çizgi roman olarak ortaya çıkan He-Man teknolojinin de ilerlemesiyle çizgi filme dönüşmüş. Daha önce de bir He-Man filmi çekilmiş ancak 1987 yılında dönemin kısıtlı imkanlarıyla çekilen Masters Of The Universe filmi çok fazla ses getirmemiş. Üstelik filmin baş rolünde Dolph Lundgren gibi usta bir ismin olmasına karşın.

Peki 2019 yılında vizyona girmesi beklenen yeni He-Man filmi ne gibi sorunlarla uğraşıyor? En büyük sorun filmin yönetmeni David S. Goyer’in henüz çekimler başlamadan işi yapmayacağını söyleyerek görevinden ayrılması oldu. David S. Goyer’in yerine ise kesin olmamakla birlikte Aaron Nee ve Adam Nee kardeşlerin gelmeleri bekleniyor. Filmin yapımcısının Sony olması bu iki yönetmenin de kariyerlerinde ilk defa böylesine büyük bir firmayla çalışacakları anlamına geliyor.

Filmin konusu ise tipik bir He-Man konusu. Kâinata hâkim olmak isteyen kötü kalpli İskeletor ve onun adamlarına bu emellerini gerçekleştirememeleri için engel olmak.

He-Man 2019 Fragmanı

Filmlerden konu açılmışken isterseniz mutlaka izlenilmesi gereken 5 film konumada göz atabilirsiniz..

Bir önceki yazımız olan Efsane Komedi Filmi Airplane başlıklı makalemizde Absürt Filmlerden Hoşlananlar İçin Airplane Filmi, Efsane Komedi Filmi Airplane ve Ünlü Oyunculardan Oluşan Komedi Filmi hakkında bilgiler verilmektedir.