Yemekteyiz dış ses kimdir?

tarafından
510
Yemekteyiz dış ses kimdir?

Hafta içi he rgün 5 farklı yarışmacının evinde yapılan eğlence, komedi adına izleyicilerin severek izlediği yemekteyiz programı sevenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Yemekteyiz Programı Tv8  kanalında hafta içi her gün saat 15:45′ te yayınlanmaktadır.

Yemekteyiz programını bir zamanlar Kiralık Aşk dizisinde oyuncu olan Onur Büyüktopçu sunuyor. Peki Yemekteyiz programın da arka planda sesi duyulan dış ses kimdir? Herkes bu sorunun cevabını merak etmekte. Açıklıyorum..

Tv8 programında yayınlanan Yemekteyiz programında kamera arkasından sürekli konuşan kişinin kim olduğunu herkes çok merak ediyor. Kamera arkasında konuşan kişiye “dış ses” diye hitap edilmekte.

Geçtiğimiz günlerde dış ses diye hitap edilen Tarkan Koç adlı dublaj sanatçısı Yemekteyiz’in kamera arkasında konuşan kişi olduğu ortaya çıktı. Peki kimdir bu Tarkan Koç? Araştırmalarım sonucu sizler ile Yemekteyiz’in dış sesini öğreniyoruz…

TARKAN KOÇ KİMDİR?

Tarkan Koç, 25 Haziran 1971 tarihinde Ankara‘da doğmuştur. 1988 yılında Kabataş Erkek Lisesi’nden mezun oldu. Ardından girdiği Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Opera-Şan bölümünde okuduktan sonra 1997 yılında bu bölümü bitirdi.

Tarkan Koç geçtiğimiz yıllarda da Fox Tv ve Show Tv’De yayınlanan 2008-2015 dönemindeki Yemekteyiz programında dış ses görevini almaktaydı.

Tv8 ekranlarında Onur Büyüktopçu’nun da sunumuyla Tarkan Koç tekrar yuvasına döndü.

 

Bir önceki yazımız olan Ailende şehit var mı? Şehit listesi sorgulama başlıklı makalemizde Milli savunma bakanlığı, Şehit listesi ve Şehit listesi sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.