Ulaşılmaz – Gizem Sinan – E kitap Pdf indir

tarafından
1061
Ulaşılmaz – Gizem Sinan – E kitap Pdf indir

Bu hafta çıkan kitaplar arasında
Gizem Sinan ” Ulaşılmaz” kitabı hakkında bilgi..
“Biz, aynı rengin iki farklı tonuyduk” …..

.Gizem Sinan’ın Epsilon yayınlarından çıkan 2018 basim tarihli kitabı Gizem Sinan romanlarını seven beğenileri ile buluştu.

” Temasımız son derece yakıcı olabilirdi ve birbirimizden uzak durma ihtimalimiz, bir buzulun ortasında can çekişen kıvılcım kadar yetersizdi.”

“O Ateş, ben barutum ”

Gizem Sinan “Ulaşılmaz”. İsimli romanında aşkın imkansız yanını , çok yakın bir okadar da uzak olan iki aşkın çaresizliğini anlatıyor.

İçinizi derinden acıtacak, kendi “Ulaşılmaz” ınızı fark ettirecek, kendimizi müthiş bir aşk hikayesi içinde bulacağınız bir kitap Gizem Sinan’ın “Ulaşılmaz”ı sizin kalbinize dokunacak

(Arka kapak tanıtım yazısı)

Biz, aynı rengin iki farklı tonuyduk.

Bir yanda soğuk bir gecenin üzerine dökülen ay ışığı, diğer yanda kar yağarken bile parıldayan bir güneş…O ve ben, birbirinden uzak ama aslında bir o kadar yakın iki kişiydik. O ateş, ben baruttum.

Temasımız son derece yakıcı olabilirdi ve birbirimizden uzak durma ihtimalimiz, bir buzulun ortasında can çekişen kıvılcım kadar yetersizdi.

Kimisi buna kader diyebilirdi, kimisi tesadüf… Ne söylendiğinin önemi yoktu; şu noktada önemli olan tek şey ateşin kuvvetiydi.

Ulaşılmaz Kitabını indirmek için Tıklayınız..

(Çıkan sayfada 5 saniye bekledikten sonra sağ üst köşeden devam et demeniz yeterlidir.)

Bir önceki yazımız olan Kırlangıç Çığlığı – Ahmet Ümit – E-Kitap PDF İndir başlıklı makalemizde Ahmet ümit e kitap, Ahmet ümit Kırlangıç çığlığı pdf indir ve Kırlangıç çığlığı e kitap hakkında bilgiler verilmektedir.