Turkcell Bedava İnternet Nasıl Alınır?

tarafından
104
Turkcell Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Ülkemizde aktif olarak hizmetlerini sunan operatörler zaman zaman çeşitli kampanyalar düzenler ve bu kampanyalar kapsamında müşterilerinin bazı ürünlerden ücretsiz bir şekilde faydalanmasını sağlar. Düzenlenen kampanyalara baktığımız zaman ağırlıklı olarak internet paketlerinde kampanyalar yapıldığını görebiliyoruz. Turkcell internet paketlerinde en fazla kampanya düzenleyen operatörlerin arasında ilk sıralarda gelmektedir. Turkcell özellikle verdiği ücretsiz internet paketleriyle birçok kişinin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Turkcell Bedava İnternet Paketleri Nedir?

Turkcell bedava internet paketleri sayı olarak çok fazladır. Baktığımız zaman neredeyse her konu hakkında internet paketinin yer aldığını görebiliyoruz. Turkcell, faturasını otomatik ödeme talimatı ile ödeyen kişilerin ilk faturasının ödenmesinin adından 2 GB internet paketi hediye etmektedir. Turkcell’in en fazla dikkat çeken internet kampanyası ise salla kazan kampanyasıdır. Bu kampanya uzun süredir devam ediyor. Telefonunuzdan hesabım uygulamasına giriş yaptıktan sonra salla kazan bölümüne geçmeniz gerekiyor. Telefonunuzu salladığınız takdirde size 10 GB’a kadar hediye internet verilecektir.

Kimler Turkcell Bedava İnternet Alabilir?

Turkcell’in sunduğu bedava internet kampanyalarından faydalanmak isteyen kişiler, bu kampanyalardan kimlerin faydalanacağını merak ediyorlar. Bu kampanyalardan faydalanmak isteyen kişiler Turkcell hattına sahip olması gerekmektedir. Sonrasında Hesabım uygulamasına girişinizi gerçekleştirerek bedava internetlerinizi görebilirsiniz. Turkcell kullanımlarınıza göre sizlere internetinizi verecektir. Bazı durumlarda farklı paketlere sahip olan kişilere belli bir süre boyunca her ay ücretsiz internet hediye edilmektedir. Bu tarz paketlere geçişinizi yaparak internet paketinizi alabilirsiniz. Turkcell bedava internet çeşitli olduğu için Turkcell kullanan kişiler rahatlıkla kendilerine uygun olanını seçebilirler.

Aynı Anda İki Tane Bedava İnternet Paketi Alınır Mı?

Turkcell bedava internet yapma gördüğünüz gibi son derece kolaydır. Zaten Turkcell, internet paketi almaya hak kazanan kullanıcılarının hatlarına otomatik olarak internetini tanımlamaktadır. Tukcell Yanii uygulamasını kullanan herkese 2 GB internet hediye etmektedir. Uygulamayı kullanmaya başladığınız zaman hattınıza otomatik olarak internet paketiniz tanımlanacaktır. Aynı zamanda GNC uygulamasını kullanan kişilere de internet paketi hediye edilmektedir. Turkcell bu kullanıcılara 1 GB internet paketini otomatik olarak tanımlamaktadır. Hattınıza tanımlanan interneti 1 hafta boyunca kullanabilirsiniz.

Kaynak : Turkcellbedavainternet.net