Söz dizisi 37.bölüm de neler olacak?

tarafından
182
Söz dizisi 37.bölüm de neler olacak?

Söz dizisi 37. Bölüm merak edilenler.
Söz dizisinde 37.bölümde de neler olacak ?
Bahar babasını öldürenin sarı komutan (Tolga Sarıtaş) olduğunu öğrendi peki bundan sonra ne olacak ? Bahar ile sarı komutan tekrardan birleşecek yani küslük kısa sürecek

Aynı zamanda ateşin babasının kim olduğu merakla bekleniyor. Birde diziye yeni katılan Derman İsminde (Timur Acar) yeni bir karakter var yani buradan şunu çıkarabiliriz, Ateş’in babası Derman çünkü sarı komutanla aynı kaderi yaşıyorlar neredeyse ve Derman’ın da istihbaratçı olduğundan şüpheleniyor izleyiciler. Aynı zamanda şunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz ki Derman Çolak’ın yerini alacağa benziyor çünkü 36.bölümde Çolak tim tarafından yakalanıp istihbarata teslim edilmişti.. Ama belli de olmaz Çolak bu aniden ortaya çıkabilir ..Bunu sol ilerleyen bölümler de hep beraber izleyip göreceğiz.

Gelelim Erdem Yarbay ‘ın kızına ne olacak sorusuna ,Nazlı bir kaç bölüm daha bağımlı olarak devam edecek gibi. çünkü erdem yarbay 36.bölümde ateşi evlerinin önünde beklerken yakalar ve tekrardan anlar birbirlerini sevdiklerini aradan çekilmeye karar verir. Şöyle de bir dipnot ekleyelim Nazlı en son bir Eczaneye girerek oradakilere rehin almıştı hatırlıyor sanız, Sanırım orada nazlı eczacı kadını bıçaklıyor arkadaşlar. (Fragmanlar annesine ben ne yaptım diyordu) ve başı çok büyük bir derde girecekti.
Aynı zamanda fragman da Agâh eylemi vuruyordu vurmasa idi Selim Agâh’ı öldürecekti.O yüzden Agâh eylemi omuzundan vurarak yaralacaktır. Ama kesinlikle eyleme bir şey olmayacaktır. Fetih ve Eylem’de timin başarılı bir operasyonu ile kurtulacaktır.

Söz 37. Bölüm Fragmanı izle..

Bir önceki yazımız olan Mutlaka İzlenmesi Gereken 5 Film Önerisi.. başlıklı makalemizde En iyi filmler, En iyi komedi filmleri ve En iyi korku filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.