Şenol Güneş’in Sağlık Durumu

tarafından
90
Şenol Güneş’in Sağlık Durumu

Şenol Güneş’in Sağlık Durumu

Fenerbahçe Beşiktaş Maçı Tatil Edildi

Türkiye Kupası Yarı Final Maçı Tatil Edildi

Fenerbahçe ve Beşiktaş arasında oynanan Türkiye Kupası yarı final karşılaşması büyük bir stres altında geçti. Maçın ikinci yarısında çıkan olaylar sebebiyle hakem Mete Kalkavan maçı tatil etti. Maçın tatil edilmesindeki en büyük olay ise Şenol Güneş’in kafasına tribünden bir madde atılması oldu.

Maçın ilk yarısı oldukça gergin bir atmosferde geçti. Pepe’nin kırmızı kart ile oyundan atılmasından sonra oyunun gidişatı farklı bir hal aldı. Beşiktaş’ın kazandığı korner atışlarını kullanmak için köşe gönderine giden Quaresma tribünlerden atılan cisimlerin hedefi oldu. Hakem Mete Kalkavan bunun üzerine anons yaptırdı.

İkinci yarıda da bu durum değişmedi. Beşiktaş yedek kulübesinde oturan Tolga Zengin kulübenin hemen arkasına bulunan Fenerbahçeli taraftarlar ile ağız dalaşına girdi. Kısa süre içerisinde karşılıklı küfürleşmeye dönüşen olay yedek oyuncuların bu bölüme yığılıp seyirci ile tartışmalarına sebep oldu. Tolga Zengin’i bu bölgeden uzaklaştırmak isteyen Şenol Güneş de buraya geldi. Ancak tribünlerden gelen bir maddenin başına isabet etmesiyle kendisini bir anda yerde buldu.

İlk müdahalesi saha içinde yapılan Şenol Güneş’in kafasına saha içinde beş dikiş atıldı ve hemen peşinden ise ambulansla hastaneye kaldırıldı. Geçmişte futbolculuk zamanında kafasına darbe alarak beyin travması geçiren Şenol Güneş’in bu durumu bilindiği için geceyi hastanede doktor gözetimi atında geçirmesi uygun görüldü.

Fenerbahçe ve Beşiktaş arasında oynanan ve çıkan olaylar sebebiyle hakem Mete Kalkavan tarafından tatil edilen maçla ilgili kararın önümüzdeki hafta içi Türkiye Futbol Federasyonu tarafından açıklanması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan John Lennon Kimdir? başlıklı makalemizde Beatles Ne Zaman Kuruldu?, John Lennon Kimdir? ve John Lennon Kiminle Evli? hakkında bilgiler verilmektedir.