Recep İvedik 6 Geliyor

tarafından
195
Recep İvedik 6 Geliyor

Recep İvedik 6 Geliyor

Yeni Recep İvedik Filmi

Recep İvedik 6 Ne Zaman Vizyona Giriyor?

Gişe rekorları kıran, seveni kadar sevmeyeni de çok fazla olan bir karakter olan Recep İvedik’in 6.’sının yakın zamanda çekimlerine başlanacağı filmin başrol oyuncusu Şahan Gökbakar tarafından kişisel Instagram hesabı üzerinden paylaşıldı.

İlk olarak TV 8 kanalında yayınlanan Dikkat Şahan Çıkabilir adlı programda bir skeç şeklide yayınlanan Recep İvedik tiplemesi o haliyle insanlar tarafından oldukça beğenilmiştir. Özellikle camda oturması ve sürekli olarak sigara içmesi ve bu sigaranın küllerinin omzuna dökülmesi insanların unutmadıkları özellikleri olmuştu.

Recep İvedik 6 Geliyor

Recep İvedik 6 Geliyor

Aradan geçen yaklaşık 13 sene zarfında Recep İvedik tiplemesi tam 5 adet film ile izleyicilerin karşısına çıktı. Filmlerdeki Recep İvedik, Dikkat Şahan Çıkabilir programındaki Recep İvedik tiplemesinden her bölüm biraz daha uzaklaşıyordu. Bununla birlikte espri kalitesinden çok karakterin hareket ve davranışları üzerine kurulu olan bir anlayıştan ötürü filme çok sayıda tepki duyan insan da oldu.

Şahan Gökbakar Recep İvedik 6 filmiyle ilgili yaptığı açıklamada ise filmin konusuyla ilgili olarak henüz karar verme aşamasında oldukları ancak yeni filmin çok farklı olacağını, yeni Recep İvedik 6 filminin çekimlerine önümüzdeki aylarda başlayacaklarını ve bir terslik olmazsa Şubat 2019’da yeni filmin vizyona gireceği söyledi.

Recep İvedik 6’yı beklemeye Recep İvedik 5’in kamera arkası görüntülerini izleyerek başlayabiliriz.

Bir önceki yazımız olan La Casa de Papel 3. Sezon Başlıyor.. başlıklı makalemizde La case de papel 3. Sezon, La case de papel 3. Sezon başlıyor mu ve Netflix la case de papel 3. Sezon hakkında bilgiler verilmektedir.