NASA’nın gözdesi ‘Lost in Space’ ilk fragmanı yayınlandı..

tarafından
134
NASA’nın gözdesi ‘Lost in Space’ ilk fragmanı yayınlandı..

Netflix yeni dizilerle insanları kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Netflix Platformu sürekli güncellenen diziler ile izleyicileri adeta kendine bağlıyor. Platformun son dizisi 1960’lı yıllar da yayınlanan bilim kurgu dizisi ‘Lost in Space’i yeniden izleyicilerin karşısına çıkarmaya hazırlanıyor. NASA’nın uzayda bulunan astronotları diziyi izleyebilmesi için diziyi paylaşımına açtı. Yani diziyi bizden önce şuan uzayda bulunan astronotlar izleyecek.

Netflix, 10 gün önce dizinin bir bölümünü Uluslarası Uzay İstasyonu yani NASA ile paylaştı. 60’lı yıllarının en sevilen bilim kurgu dizisinin yeni versiyonu olacak olan Lost in Space hayranları diziyi sabırsızlıkla bekliyor.
Dizi bulunduğumuz zamanın 30 yıl sonrasın da geçmektedir.

Konusu:

Robinson Ailesi’nin Jüpiter 2 uzay aracıyla başlarından geçen serüven ve maceraları ele alıyor. Alpha Prime gezegenine doğru giderken bakalım Robinson Ailesi’nin başlarına neler gelecek.

Dizi 13 Nisan 2018 tarihinde başlaması planlanmaktadır. Bilim kurgu sevenlerin mutlaka izlemesi gereken bir dizi olacağı şimdiden belli.

Lost in Space fragmanı izle :

Bir önceki yazımız olan Börü dizisinin başlama tarihi.. başlıklı makalemizde börü, börü başlama tarihi ve boru dizisi hakkında bilgiler verilmektedir.