Meyve suyu iç Bitcoin Kazan!

tarafından
118
Meyve suyu iç Bitcoin Kazan!

Meyve Suyunu iç Bedava Bitcoini Kap!

Avusturalyalı bir meyve suyu firması olan Boost meyve suyu alan ve bu meyve sularındaki kodu Boost uygulamasına girenlere bir ay boyunca her hafta bir adet olmak üzere toplamda dört adet Bitcoin dağıtıyor.

Bitcoin için gerçek para ile ödeme yapmayı düşündünüz değil mi? Elbette bunu yapabilirsiniz veya eğer Avusturalya’da yaşıyorsanız Boost’un kampanyasına katılıp çekilişle bir adet Bitcoin kazanabilirsiniz.

Avusturalyalı bir firma bu pazartesi her hafta yaklaşık 10.500 dolar değerindeki bir Bitcoin’i olmak üzere bir ay içinde toplam 4 adet Bitcoin’i kullanıcılarına dağıtacak. Bitcoin kazanmak isteyen herkesin yapması gereken tek şey bir adet Boost meyve suyu almak ve içinden çıkan kodu Android veya IOS uygulamasına girmek olduğu söylenebilir.

Bitcoin şu anda dünyanın en büyük kripto parası konumundadır ve gelecekte de bildiğimiz anlamda paranın yerini alması beklenmektedir.Boost meyve suları ise Avusturalyalı bir girişim olmakla beraber ve dünya çapında bilinen bir marka olmaya çalışıyorlar. Avusturalya’da bir alışveriş merkezine girdiğinizde Boost’un meyve sularının olduğu bölümü görmeden geçmeniz imkansız gibi bir şeydir.

Avusturalyalı meyve suyu üreticisi olan Boost, şu an  Bitcoin, Ethereum, Ripple ve Litecoin’in alım ve satımını gerçekleştiren diğer bir Avusturalyalı marka olan Coinjar ile iş birliği içinde bulunmaktadır. Boost Meyve Suları’nın yöneticilerinden biri ” Pazarlama konusunda beyin fırtınası yaparken Bitcoin ile ilgili bir kampanya yapmak gayet makul görüldü fakat şu an çok geç son sürat bu kampanya yürüyor.” diye açıklamalarda bulundu.

Bir önceki yazımız olan Evlilik Kredisi Veren Bankalar 2018 başlıklı makalemizde Dugun kredisi, Düğün kredisi 2018 ve Evlilik kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.