Mehmet bir Cihan Fatih’i dizisi ne zaman başlıyor?

tarafından
142
Mehmet bir Cihan Fatih’i dizisi ne zaman başlıyor?

Mehmet bir Cihan Fatih’i dizisi ne zaman başlıyor?
Mehmet bir Cihan Fatih’i dizisi oyuncu kadrosunda kimler var ?
Mehmet bir Cihan Fatih’i dizisi konusu hakkında bilgi.

Sezona damgasını vuracak nitelikte bir dizi geliyor Kanal D ekranlarına. Karadayı dizisinde isminden sıkça söz ettiren namı ülke sınırlarını aşan Kenan İmirzalıoğlu’nun baş rollerini üstlendiği dizi kadrosuda oldukça güçlü ve kalabalık.

Fatih Sultan Mehmet’i Canlandıracak olan Kenan İmirzalıoğlu ekranlara müthiş bir proje ile geri dönüyor.

Muhteşem yüzyıl dizisi tadında ve Fetih 1453 Filminden yola çıkarak 03 medya yapımcılık imzası taşıyan Mehmet bir Cihan Fatih’i isimli dizinin ilk fragmanları ekranlarda dönmeye başladı..

Geniş oyuncu kadrosunda Kenan İmirzalıoğlu’nun yanı sıra Çetin Tekindor ,İdil Fırat, Sedef Avcı , Altan Erkekli, Büşra Develi, Hazal Filiz Küçükköse, Funda Eryiğit, Ertan Saban, İsmail Demirci, Atsız Karaduman, Burak Tamdoğan, Meral Çetinkaya, Toprak Sağlam, Kaan Çakır, Serdar Orçin, Yavuz Sepetçi, Leyla Tanlar, ve Mert Yazıcıoğlu rol alıyor.

Dönemin Parlak zekası Mehmet Han’ın Tahta çıkmasından , imkansız olanı başardığı Fetih gününe kadar tüm mücadelesini, Fatih unvana vesile olan Fetih kuşatmasını soluksuz izleyicisine geçirecek. Sezona damgasını vuracak nitelikte bir dizi geliyor …

Tarihe adını büyük harflerle yazdırmış olağanüstü bir zekaya sahip Mehmet Han’ın Zafere, o kutlu kuşatmaya Fatih Sultan Mehmet olmaya giden yolda yaşadığı zorlukları, mucizeleri konu alan dizi 13 Mart salı akşamı 20:00 da izleyicileri ile buluşacak olan dizi salı günleri yayınlanan rakip bir çok diziyi büyük bir farkla geride bırakacak gibi.

Salı akşamları yayınlanan Ufak tefek cinayetler, Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizileri güçlü bir rakip ile karşı karşıya kalacak..

Mehmet Bir Cihan Fatih’i dizisi 3.fragmanını yayınlarken dizinin ekran resimleri de izleyicilerden tam not aldı.

Mehmet Bir Cihan Fatih’i Fragmanı izle

Bir önceki yazımız olan Sen Anlat Karadeniz 7. Bölüm Neler Olacak? başlıklı makalemizde Sen anlat karadeniz 7. Bölüm izle, Sen anlat karadeniz 7. Bölümde neler olacak ve Sen anlat karadeniz izle hakkında bilgiler verilmektedir.