La Casa de Papel 3. Sezon Başlıyor..

tarafından
149
La Casa de Papel 3. Sezon Başlıyor..

La Casa de Papel 3. Sezon Başlıyor

La Casa de Papel dizisi ile ilgili bomba gibi bir yazı hazırladım.

La Casa De Papel dizisi, Netflix tarafından 2 Mayıs 2017’de ilk bölümü yayınlandı ve Türkiye’de de oldukça büyük bir kitlenin beğenisini kazandı. La Casa de Papel’in devam etmesini dört gözle bekleyen hayranları ise internet üzerinden dizi bölümleri biter bitmez La Case de Papel 3.sezonu olacak mı? Devamı gelecek mi? gibi soruları sormaya ve arama motorlarında veya sosyal medya gibi platformlarda bu merak ettikleri sorunun cevabını aramaya başladı. Bende de bu konu ile ilgili son dakika öğrendiğim ve dizi tutkunlarının sevinçle belkide çığlıklarla karşılayacağı haberi sizlere vermekten mutluluk duyacağım..

3. SEZON YAYINLANACAK MI?

Konusu İspanyol Kraliyet Darphanesi soygununu ele alan La Casa De Papel, Profesör adlı kişi ve ekibinin kurduğu planın başarıyla sonuçlanmasından hemen sonra final yapmıştı. Finalde Raquel(polis bayan), Profesör’ün kendisine verdiği kartpostallardan yola çıkarak bir yerin koordinatlarına ulaşması ve sevdiği adam olan Profesöre ulaşması sahnesi ile dizi son bulmuştu. Bu sahneyi izleyenler hemen akılların da 3. sezon yayınlanacak mı sorusunu getirmişti.

Sosyal medya ve dijital platformlar üzerinden La Case de Papel 3. Sezonun yayınlanacağına dair bir çok asparagas haber ve söylentiler dolaşsa da, bu konuyla ilgili hiç resmi açıklama yoktu.
Ancak son dakika gördüğüm resmi açıklamayı sevgili okurlarıma vermekten mutluluk duyuyorum.


La Case de Papel 3. Sezon 2019 yılında ekranlara geleceğini resmi olarak Netflix duyurdu. Ayrıca diğer aldığım haberlere göre diziye bir türk oyuncu da dahil olacakmış ve bazı bölümler Türkiye’de çekilecekmiş..

La Case de Papel 3. Sezon Geliyor!

Bir önceki yazımız olan Yeni He-Man Filmi Geliyor başlıklı makalemizde He-Man 2019’da Gösterime Girecek, The Masters Of The Universe ve Yeni He-Man Filmi Geliyor hakkında bilgiler verilmektedir.