Kördüğüm – Ayşe Kulin – E kitap Pdf indir

tarafından
1672
Kördüğüm – Ayşe Kulin – E kitap Pdf indir

2017 yılı basım tarihli “Kördüğüm” Everest yayınları ile piyasaya sürüldü.

Ayşe Kulin “Kördüğüm” İsimi ile duygularını sevenleri ile buluştururken diğer kitaplarından farklı bir tarzada imza attı.
Romantik polisiye diyebiliriz kitap için.
Hem günümüz Türkiye’ sinin bir çok karanlık konusunu ele alan Ayşe Kulin, diğer yandan güzel bir aşk hikayesi içinde her sayfada ayrı bir heyecan ile tempoyu hiç düşünmeden gizemli bir serüvene sürüklüyor okuyucularını.

Ayşe Kulin’in “Kördüğüm” adlı kitabında merak edilenler?

Ayşe Kulin’ in ” Kördüğüm” kitabını okuyanların yorumları?

Kitapta Fetö terör örgütü , emniyet içindeki köstebekler , Türkiye’nin politik durumu gibi güncel konulara da gönderi yapan Ayşe Kulin’in kalemi, aklı ve yüreği yine iyi bir iş çıkarmış.

Okuyucu yorumlarından tam not alan 296 kitap hala en çok okunan kitaplar başında geliyor.

Ayşe Kulin’in “Kördüğüm” kitabında baş karakter olan Esra’nın Gazeteci Sevgilisi Tarık Mardin de ağır yaralanmış ve hastanede tedavi altındadır. Esra Tıp Öğrencisidir ve Mardin’e sevgilisinin yanına koşar.
Tarık kendine geldiğinde Esra’ ya icinde ikitane hafıza kartı olan bir paket verir ve bunu acilen İstanbul’da birine teslim etmesini ister…
Esra olaylardan habersiz apar topar yolla çıkar, tabi peşindeki adamlardan habersizdir.

Adamlardan kaçarken bir kaza geçirir ve hafızasını kaybeder. Hiç bir şey hatırlamayan Esra’ya hastanede Gizem adını verirler.

Olaylar sizi alıp sürüklerken kitabı nasıl bitirdiğinizi anlamayacaksınız..

Kördüğüm Ayşe Kulin pdf indirmek için tıklayınız..

(Çıkan ekranda 5 saniye bekledikten sonra sağ üstten devam et demeniz yeterlidir.)

Bir önceki yazımız olan Ulaşılmaz - Gizem Sinan - E kitap Pdf indir başlıklı makalemizde Ulaşılmaz e kitap indir, Ulaşılmaz gizem sinan pdf ve Ulaşılmaz pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.