Kırlangıç Çığlığı – Ahmet Ümit – E-Kitap PDF İndir

tarafından
7371
Kırlangıç Çığlığı – Ahmet Ümit – E-Kitap PDF İndir

Ahmet Ümit‘ in yeni romanı “Kırlangıç Çığlığı” çıktı.

Everest yayınlarından çıkan kitap, ilk olarak 300.000 adet basıldı. Soluk soluğa okuyacağınız kitap, Ahmet Ümit’in ” Şeytan Ayrıntıda gizlidir” ve “Karanlıkta koşanlar” isimli kitabının beğenilen başkomiseri Nevzat ‘ın , yardımcısı Ali’nin ve kriminolog Zeynep’in yeni maceralarını anlatıyor.

” Vicdanını yitirmiş bir dünyadan başka nedir ki cehennem ” ? cümlesinde olduğu gibi canavarlaşmış insan müsvettelerinin hiç acımadan çocuklara karşı nasıl da canileştiginin gözler önüne serilmiş bir açılımı adeta Ahmet Ümit’in ” Kırlangıç Çığlığı” romanı.

Gerçek dünyada da çokta uzak olmadığımız konular sizleri gerilim ve heyecana sürükleyecek.
Ahmet Ümit’in “Kırlangıç çığlığı” isimli romanı, çocuk tacizcilerini, organ mafyasını, Suriyeli göçmenleri, kentsel rantları, şehrin arka sokaklarında dönen bilmeceleri konu alıyor.

Ayrıca Ahmet Ümit’in ” Kırlangıç Çığlığı”isimli romanı çocuk tacizcilerini öldürüp yakalanmayan bir karakterin iç dünyasına dokunarak aslında bazı suçluların diğer suç makinelerinin günahlarını yüklendiği igerceginide ortaya koyuyor.

Bir nefeste okuyacağınız Ahmet Ümit’in ” Kırlangıç Çığlığı” isimli romanı ile zihninizdeki bir çok düşünce yer değiştirecek.

Kırlangıç Çığlığı Kitabını indirmek için Tıklayınız..

(Çıkan sayfada 5 saniye bekledikten sonra sağ üst köşeden devam et demeniz yeterlidir.)

Bir önceki yazımız olan Saklı Seçilmişler – Soner Yalçın – E-Kitap PDF İndir başlıklı makalemizde saklı seçilmişler e kitap, saklı seçilmişler pdf indir ve soner yalçın saklı seçilmişler hakkında bilgiler verilmektedir.