İşte 2018’in Saç Modelleri..

tarafından
214
İşte 2018’in Saç Modelleri..

Evet yaz geliyor, dolabınızı yenilediniz. Trend renklerden, trend kıyafet hatta çanta ve ayakkabılardan tüyolar verdik. Peki ya tüm bu güzellikleri tamamlayacak olan saçlarımızı hangi renk ve hangi stil ile trendlemeli?

2018 yılı bayanlar için saçta hem şıklık hem rahatlık sezonu olacak. Çünkü dağınık plaj dalgası dediğimiz bukleleri farklı boyutlu olmasının hiç önemi olmayan iri dalgalı saçlar moda. Çok fazla ayna karşısında olmanıza gerek kalmadan gelişi güzel iri dalgalar size yeterli olacak. Kısa saçlarda düz saçlar kolaylık iken toplu saçlarda yüksek topuz moda. Üstelik hem günlük hem özel günlerde kullanılacak tarzlar. Saç renklerinde sarının tonları, balyajlar ve doğal görünüm sağlayan gölgelerde attırabilirsiniz. Farklı renk kaynaklarda kısa saçı sevmeyenlerin kendine farklı tarz yaratmak isteyenlerin imdadına yetişiyor.

Üstelik bu saçları sahilde ve havuzda bikini ve mayo ilede kullanabilirsiniz. Düğün sezonunun açılması ile birlikte yine yüksek topuz, dağınık topuz, salık bırakılmış saçlar arasına iliştirilen çiçekler, parıltılar duvaklı ve duvaksız seçenekler arasında.
Saç renkleri ve modellerinden bahşetmişken tokalara’da değinmek istiyorum nede olsa saçların aksesuarı’dır tokalar. Geçen sezon ortalarında kendini gösteren saç yüzükleri bu sezonda dağınık bırakılan saçlar arasında tarzınıza tarz katacak. Ayrıca ek saç gibi görünen pembeli eflatunlu minik saçlı tokalarla’da ufak dokunuşlarla büyük farklar yaratma fırsatı bulacaksınız.

Tabiki kıyafetinize uygun yazlık geniş kenarlı şapkalar takmak isterseniz bu sezon bolca çeşit bulabileceksiniz. Spor şapkalarda ise taş ve pul işlemeli modellerle hem şık hem spor rahatlığını yakalamış olacaksınız. Yine hem gece hem gündüz aksesuarı olarak kullanabileceğiniz ince boncuklu saç aksesuarları ister yas parıltılı, ister rengarenk boncuklu uzun veya kısa olarak temin edebileceğiniz kullanışlı birer aksesuar olacak.

Bir önceki yazımız olan İşte 2018 İlkbahar Yaz Modası.. başlıklı makalemizde 2018 ilkbahar modası, 2018 moda ve 2018 yaz kreasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.