İnstagram Takipçi Sayısı Arttırma?

tarafından
79
İnstagram Takipçi Sayısı Arttırma?

İnstagramda takipçi sayısı nasıl artar?
Ne yaparsam instagram sayfam yükselir ?
İnstagramdan gelir sağlamak mümkün mü?

Bu yazımızda instagramda güzel bir sayfa sahibi olmak isteyenlere takipçi sayısını yükseltmek isteyenlere önemli bir kaç tane bilgi vermek istiyorum. Öncelikle sayfa ismini amacına uygun bir şekilde bulmalısınız. Ne yapmak istediğinizi iyice bir düşünün. Daha doğrusu takipçi seni neden takip etmeli sorusuna cevabınız olacak bir fikir bulmalısınız. Bir yemek sayfası olabilir, bir mizah sayfası olabilir, astronomi, magazin, fotoğraf, bilgi vs. Seçimi iyi yapmalısınız içerik üretebileceğiniz bir konu olmalı. Tabi birde bu konuya vakıf olmanız gerekecektir ki severek ve devamını getirerek yapmanın tek sırrı bu arkadaşlar.

Var sayalım bir astronomi konulu sayfa açtınız. Dikkat çekici seo uyumlu anahtar kelime olacak bir isim bulmak ikinci ve önemli bir iş. İnsanlar astronomi ile ilgili bir sayfa arıyorlar ise İnstagramda arama butonuna yazdıklarında ilk sıralarda sizin sayfanızı görmeliler. Bunuda yaptıktan sonra sıra profil ayarlarımızı sayfa ayarlarımızı yapmak olacak . Uygun bir resim hatta yapabilirsek sayfa ismimizi taşıyan bir resim daha profesyonel olarak algılanacaktır. Sonrasında sayfamızı herkese açık yapmak böylelikle görünür ve bulunur olabiliriz. Paylaşımlarımızı ayarlamak ve paylaşım yaparken hashtag yapmak yani astronomi için bu konu ile ilgili bir çok anahtar kelimeyi kendimize eklemek. #burç, #burclar, #yengeç burcu, #akrep vs gibi.. Bu taglar bizim her soguda görünmenizi sağlayacak. Uygun sayfalarda reklamımızı yapmak ta önemli geri takip sistemi ile de takipçi sayısını arttırabiliriz .

Hikayelerimizi sıklıkla güncellemeliyiz. Reklam ve Dm iş birliği kabul ettiğiniz bilgisini profilimize eklemeliyiz. Acele etmeden takipçiler çoğaldıkça sayfanın telif kalibresi yükselecektir. İstatistikleri açarak kontrol altına alın ve her gün içerik paylaşın. Zamanla sayfanıza reklam vermek isteyen başka sayfalar olacaktır. Bundan sonrası sizin bu düzeni devam ettirmenize bağlı olacaktır . Farklı bir kaç sayfa ile de yelpazenizi genişletmek mümkün.. Umarım faydalı olur verdiğimiz bilgiler. Başarılar diliyorum..