Instagram Akış Yenilenemedi Hatası Nasıl Çözülür?

tarafından
48
Instagram Akış Yenilenemedi Hatası Nasıl Çözülür?

Instagram Akış Yenilenemedi Hatası Nasıl Çözülür?

Instagram günümüzün en popüler fotoğraf paylaşım programlarından bir tanesi. Hatta bu konuda tekel olduğunu söylesek yanlış söylemiş olmayız. Her sabah uyandığınızda Instagram üzerinde kimin ne paylaştığını görmek için telefonunuzdan uygulamayı başlatıyorsunuz. Fakat o da ne? Ekranda akış yenilenemedi şeklinde bir uyarı çıkıyor.

Bu uyarı eğer bir çözüm yolu denemezseniz günlerce alacağınız bir hata. Bu yüzden yapmanız gereken birkaç küçük adım var. Bir başka deyişle Instagram akış yenilenemedi hatası kendiliğinden çözülmesini bekleyerek çözülecek bir hata değildir.

Instagram Güncel Fotoğraflar Yüklenmiyor

Bu konuda ilk yapmanız gereken telefonunuzdan Instagram uygulamasını seçip programı durdurmaya zorla seçeneğini seçmek. Bu sayede arka planda sürekli olarak çalışan uygulamayı sonlandırmış olursunuz. Bunu bir bilgisayarı kapatıp yeniden açmaya benzetebilirsiniz. Uygulama sonlandırıldıktan sonra yeniden başlatın ve güncel resimler yüklenip yüklenmediğini kontrol edin. Eğer hala Instagram akış yenilenemedi hatası alıyorsanız o zaman ikinci yöntem internet bağlantınızı kontrol etmek.

Instagram Akış Yenilenemedi Hatası Nasıl Çözülür?

Instagram Akış Yenilenemedi Hatası Nasıl Çözülür?

Instagram’da Fotoğraflar Neden Açılmıyor?

Bazı durumlarda farkında olmadan telefonunuza tanımlı internet paketi bitmiş olabiliyor. Bu yüzden telefonunuzla bir kablosuz ağa bağlanıp Instagram’ı açın. Güncel fotoğrafların açılıp açılmadığını kontrol edin. Eğer sorun devam ediyorsa Instagram hesabınızdan çıkış yapın ve tekrar girin. Hesabınız kararsız bir duruma düşmüş olabilir. Bu yöntem de işe yaramazsa en son olarak da telefonunuzda kurulu olan Instagram’ı kaldırarak yeniden kurmayı deneyebilirsiniz. Bu denemelerden herhangi bir tanesi mutlaka Instagram akış yenilenemedi hatasını düzeltecektir.

Bir önceki yazımız olan Gigabyte Anakartlarda BIOS Güncelleme Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde bios update nasıl yapılır?, Gigabyte BIOS güncelleme 2018 ve gigabyte q-flash BIOS update hakkında bilgiler verilmektedir.