İngiltere’de Ortaya Çıkan Yeşil Çocuklar

tarafından
48
İngiltere’de Ortaya Çıkan Yeşil Çocuklar

İngiltere’de Ortaya Çıkan Yeşil Çocuklar

Dünya tarihi yaşanmış pek çok esrarengiz olayla dolu. Bu olaylardan bir tanesi de zamanında pek çok kişinin de şahit olduğu yeşil çocuklar. Bu yeşil çocuklar ilk görüldükleri 1800’lü yıllarda gerçekten insanların büyük ilgi odağı olmuştu. Ancak esrarları bir türlü çözülemedi ve halen insanlar tarafından yaşanmış en esrarengiz olaylar arasında gösterilmekte.

1800’lü yıllarda İngiltere’de tarlalarını süren bir aile tarlanın diğer ucundaki samanlık yığının içinden konuşma sesleri geldiğini duyar. Samanlık yığınına yaklaşan çiftçi ailenin babası biraz daha yaklaştığında samanlığın içinde bir şeylerden saklanmaya çalışan yeşil renkte iki çocuğun olduğunu fark eder. Çocuklarla göz göze gelen adam bir anda donakalır. Aynı şekilde çocuklar da görüldüklerini anladıkları için hareketsiz kalma yolunu seçmişlerdir. Bir süre geçtikten sonra adam bu yeşil renkteki biri kızı biri erkek olan çocuğu evine götürür. Çocuklar hiç konuşmuyorlar, yemek yemiyorlar sadece etraflarına bakmaktalardır. Aile fertleri kaybolduklarını düşündükleri bu çocuklara ısrarla sorular sormalarına rağmen bir cevap alamazlar.

Yeşil Çocuklar

Yeşil Çocuklar

Erkek Çocuk Kısa Süre Sonra Ölür

İki çocuktan erkek olanı nedeni bilinmeyen bir şekilde kısa süre içerisinde ölür. Yeşil renkteki kız ise hala yemek yemiyor sadece patatesi o da güçlükle yiyebiliyordur. Yeşil çocukların ünü kısa sürede yayılır. Uzmanlar hayatta kalan kız çocuğu üzerinde çeşitli testler yaparlar ve anlarlar ki bu kız aslında bir insan değildir. İnsan formuna çok yakın bir uzaylıdır. İngilizce bilmediği için kimseyle iletişim kuramamakta ve dünyaya ait yemekleri bilmediği için de hepsini yiyememektedir. Erkek olan çocuk da bu yüzden hayatını kaybetmiştir.

Bir süre sonra kız İngilizce öğrenmeye ve etrafındaki insanlarla konuşmaya başlar. İşte o zaman her şey tek tek anlaşılmaya başlar. Yeşil çocuklar bir gün evlerinin bahçesinde oynarken çok yüksek bir ışık gözlerini alır. Kendi gezegenlerinde hava dünyada sadece güneş doğarken ve batarken ki kadar aydınlıktır. Bu yüzden geldikleri yerde yaşayan kendileri gibi insana benzeyen varlıkların renkleri sadece yeşildir. Kız dünyaya nasıl geldiğini de bilmemektedir. Sadece çok yüksek bir ışığın evlerinin önünde oynarken gözlerini aldığı ve ışık kaybolduğunda kendilerini bir tarlada bulduklarını söylemektedir.

Yeşil Çocuklara Ait Bir Çizim

Yeşil Çocuklara Ait Bir Çizim

Yeşil Çocuklara Ne Oldu?

Bir şekilde uzaydan geldikleri anlaşılan yeşil çocuklardan erkek olan dünyaya geldikten bir süre sonra zaten hayatını kaybetmişti. Kız olan yeşil çocuk ise İngilizce öğrenmiş, dünyaya ait yemekleri yiyerek ve güneş ışığına da maruz kalarak rengi normal insan rengine dönüşmüştür. Bir rivayete göre bir İngiliz ile evlenmiş ve çocukları olmuştur. Günümüzde İngiltere’nin belli bölgelerinde kendilerini bu yeşil kız çocuğunun torunları olarak gören ve yarı uzaylı olduklarına inanan insanlar yaşamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Windows 10’da Oyunlarda Ani FPS Düşmesi ve Çözümü başlıklı makalemizde ani fps düşmesi cs go, laptop ani fps düşüşleri ve oyunlarda ani fps düşmesi neden olur hakkında bilgiler verilmektedir.