İddaa’da Kazanmak İçin Mutlaka Yapılması Gerekenler..

tarafından
143
İddaa’da Kazanmak İçin Mutlaka Yapılması Gerekenler..

İddaa oynarken nelere dikkat etmeli?
İddaada kesin gelecek kupon nasıl yapılır?
İddaa oynarken maç analizleri ve oranlar?
Kupon yapmadan önce mutlaka çalışılması gereken konular?

Kupon yaparken alır dediğin tarafın ev sahibi olması önemli, deplasmanda oynayan takımın ise deplasman karnesi iyi yada kötü olup olmaması iyice araştırılmalı. Ve ev sahibinin de kendi sahasında maç kaybetmeyen belli maç skorların da üst üste yenilememiş almış ise ve seri yakalamış ise bu takımı alan taraf olarak emin bir şekilde oynarsınız Bu şekilde her takımın deplasmanda, ev sahibi olarak çıktıkları maçlarda birbirlerine ve diğer takımlara karşı nasıl bir oyun oynamışlar. Güçlüler mi?Zayıflar mı?
Takımları kendi içlerinde , kendi sahalarında, rakiplerinin karşısında araştırmalı. onları sürekli yakından takip etmeli takımıları tanımak, rakipleri ile karşılıklı oynarken ne yapacağını kestirmek çok önemli. Her lig den favori takımların kendi sahasında gollerine oynamak daha mantıklıdır.

Hollanda ligi çok golcü bir lig mesela, oradaki maçlar genelde “üst var” şeklinde oynamaya müsait. Takımlarda kadroları takip etmeli, cezalı sakat varmı diye en golcü oyuncusu oynuyor mu? En golcü oyuncusu ve takım hepsi analiz içinde ona göre gol bahisine daha çok ağırlık vermek gerekir. Mesela Şampiyonluğa giden takım son 4-5 maçında bir farkla yener!!! İddaa için en büyük tavsiyem asla kâr amaçlı değilde zevk almak vakit geçirmek için oynamanızdır.

Bir önceki yazımız olan Galatasaray-Bursaspor maçını şifresiz izle.. başlıklı makalemizde Beinsports, Bursaspor canlı izle ve Galatasaray-Bursaspor canli izle hakkında bilgiler verilmektedir.