GTA Online’ın Yeni Kamyonu Terrorbyte Servet Değerinde

tarafından
307
GTA Online’ın Yeni Kamyonu Terrorbyte Servet Değerinde

GTA Online’ın Yeni Kamyonu Terrorbyte Servet Değerinde

Çıkmasının üzerinden 5 yıl geçmiş olmasına rağmen hala en çok satan ve en popüler oyun olan GTA V’in online versiyonu olan GTA Online’a her geçen gün yeni eklentiler gelmekte. Yeni gelen eklentiyle birlikte artık görevleri çok daha kısa bir sürede ve çok daha az hasarla yapabileceksiniz. Terrorbyte adını taşıyan bu kamyonu satın almak için kasanızdan ciddi bir paranın çıkması gerekiyor.

Terrorbyte

Terrorbyte

GTA Online Yeni Eklentiler Neler?

Bir önceki eklentiler daha çok gece kulüpleri, içkiler ve yeni müzikler şeklinde olmuştu. Ancak yeni eklenti çok daha fazla ses getirecek cinsten. Bu eklentiyle birlikte küçük bir uçak, jet bisikletli opressor Mk. II ve en çok dikkat çeken ise zırhlı bir kamyon olan Terrorbyte adını taşıyan kamyon. Bu kamyon aynı zamanda güncellemenin de en işe yarar aracı olarak kendisini açıkça belli etmekte. Terrorbyte ile birlikte mobil bir karargâha sahip oluyorsunuz. Sürekli olarak gidip gelmeniz gereken yerlere bir noktadan başlamak yerine bu kamyon ile kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Kamyona bağlı olan bir bilgisayar ise CEO ve VIP harita üzerinde iş operasyonları yapmanıza izin veriyor.

GTA Online Zırhlı Terrorbyte

GTA Online Zırhlı Terrorbyte

Terrorbyte Kaç Para

Elbette tüm işlerinizi tek bir yerden ve kolaylıkla halledebileceğiniz böylesine kapsamlı yetenekleri bulunan bir kamyonun satış fiyatının ucuz olmasını beklemek doğru olmaz. Terrorbyte’a sahip olmak isteyenler 1.3 milyon dolarlık bir parayı gözden çıkarmak zorundalar. Oyunca çok daha hızlı bir şekilde ilerlemek isteyen oyuncular için bu para çok da önemli olmayacaktır. Üstelik bu kamyona sahip olanlara GTA bir de ek araç sunmakta. Bir drone olan bu araç iki temel yeteneğe de sahip. Bu drone diğer oyuncuları ve NPC’leri şok edebiliyor. Bununla birlikte düşmelerini ve hasar almalarını da sağlıyor. Yanlarına yaklaşıp bir intihar saldırısı da düzenleyebiliyor. Bu saldırıda rakibinizin yanında kendisini havaya uçuran drone, parçalandıktan 59 saniye sonra tekrar geri dönüyor. Bu drone’a sahip olmak isteyenler ise ek olarak 815 bin dolar ödemek durumunda kalıyorlar. Terrorbyte’a sahip olmayanlar bu drone’u da alma hakkına ulaşamıyorlar.

GTA Online sürekli olarak piyasaya çıkardığı güncellemeler ile insanların bu oyuna olan ilgilerini de canlı tutmayı başarıyor. Yeni çıkan güncellemelerle ilgili olarak herkesin ortak fikri artık yavaş yavaş oyuna enteresan güncellemelerin geleceği.

Bir önceki yazımız olan Fortnite Playground Türkçe Yama başlıklı makalemizde fortnite playground Türkçe yama, Fortnite Türkçe yama çıkış tarihi ve Playground Türkçe yama ne zaman çıkacak hakkında bilgiler verilmektedir.