Fortnite Playground Türkçe Yama

tarafından
52
Fortnite Playground Türkçe Yama

Fortnite Playground Türkçe Yama

Epic Games’in bu hafta çıkarmayı planladığı Fortnite’ın yeni modu Playground bazı aksaklıklar yüzünden ertelendi. Ama birkaç gün içinde piyasaya sürüleceği de yine Epic Games tarafından duyuruldu. Bu tarz oyunları oynayan kitlelerin yaşı da göz önünde bulundurulduğundan elbette akla ilk gelen konu Fortnite Playground Türkçe yama çıkıp çıkmayacağı konusu. Son zamanlara oyunların Türkçe olmasına herkes alıştı. Şimdi aynı beklenti Fortnite Playground modu için de beklenmekte.

Fortnite oyunu bilindiği gibi piyasaya çıkar çıkmaz konusu ve oynanabilirliği ile insanların beğenisini kazandır. En yakın rakibi olan PUBG ile birlikte bu türün önde gelen iki oyunu olarak akıllara kazandılar. Bu iki oyun da sürekli çıkan modları sayesinde günceliklerini korumaya devam ediyorlar. Bu tarz hayatta kalma oyunları ilk defa ARMA oyununun bünyesinde bir mod olarak bulunan Day-Z ile başladı. Bu mod insanlar tarafından o kadar çok sevildi ki oyun yapımcıları bu modu baz alarak çok sayıda oyun geliştirdiler. Ancak Day-Z’de yer alan zombiler ya da garip yaratıklar yerlerini tamamen insanların birbirleriyle teke tek olarak savaştıkları oyunlara bıraktılar. Bu durum elbette oyunlara çok daha fazla gerçekçilik kattı.

Fortnite Playground Türkçe Yama

Fortnite Playground Türkçe Yama

Playground Modu Yeni Güncelleme İle Geliyor

Yeni Fortnite Playground modu ile birlikte artık insanlar çok daha özgür bir şekilde bu oyunu oynayabilecekler. Zaten Fortnite oyuncularının en büyük şikayetlerinden bir tanesi de kısıtlı zamanda tamamen stres altında bu oyunu oynamak zorunda kalmalarıydı. Ancak Playground modu sayesinde artık herkes dilediği gibi dilediği kadar bu oyunu oynayabilecek. Çünkü bu yeni modda eğer oyuncu ölürse yeniden oyuna başlayabilecek. Bununla birlikte bu mod aynı zamanda bir güncelleme de olacağı için pek çok yeni özelliği de beraberinde getirecek. Bunlar içinde oyuncuların en çok ilgisini çekecek özellik ise oyuncunun aynı anda iki silahla ateş edebilmesi. Yani iki elinde de silah olabilecek.

Playground Ne Zaman Çıkıyor?

Playground Ne Zaman Çıkıyor?

Fortnite Playground Türkçe

Fortnite Playground’un çıkmasını dört gözle bekleyen Türkiye’deki oyuncuların bekledikleri başka bir özellik ise Fortnite Playground Türkçe yaması. Bu tarz oyunların Türkçe dil desteği sunması artık Türk oyuncuların da en büyük isteği. Ancak bu durum ülkelerin oyun satın alma durumlarına bakıldığında tam anlamıyla beklentileri karşılamıyor. Çünkü oyun firmaları çıkardıkları oyunlar için dil desteği hazırlarken ülkede satılan oyun adetlerini de değerlendirmekte. Durum böyle olunca Fortnite gibi oyunları oynayan Türk oyun severler de kendi imkanlarınca bu oyunları Türkçeleştiriliyorlar. Fortnite Playground Türkçe yama da bu şekilde hazırlanacağa benziyor.

Bir önceki yazımız olan Windows 10’da Oyunlarda Ani FPS Düşmesi ve Çözümü başlıklı makalemizde ani fps düşmesi cs go, laptop ani fps düşüşleri ve oyunlarda ani fps düşmesi neden olur hakkında bilgiler verilmektedir.