Fortnite Playground Modu Ne Zaman Çıkıyor?

tarafından
45
Fortnite Playground Modu Ne Zaman Çıkıyor?

Fortnite Playground Modu Ne Zaman Çıkıyor?

Kısa zamanda bilgisayar oyuncuları arasında önemli bir yere gelen Fortnite oyunu sürekli olarak çıkan güncellemelerle birlikte kendisini daha da geliştiriyor. Multiplayer üzerinden birbirini tanımayan oyuncuların bir arada oynadıkları Fortnite, atası sayılabilecek pek çok benzeri oyunun rekorlarını da şimdiden kırmaya başladı.

PUBG ve Fortnite benzer özelliklere sahip oldukları için oyuncuların da ikiye bölünmelerine sebep oldu. Bu iki oyunu da aynı anda oynayan oyuncu sayısı oldukça az. İki oyunun konusunun temelinde de büyük bir harita üzerinde hayatta kalmak yatıyor. Herkesin tek olarak diğer oyuncularla rakip olduğu oyunda bazı durumlarda takımlarda oluşturulabiliyor. Ancak bu takımlar resmi bir takım değil ve sadece takımın içinde olanlar bir takıma dahil olduklarını biliyorlar. Bir başka deyişle eğer siz de Fortnite oynuyorsanız bir anda kendinizi çapraz ateş altında tek başınıza bulabilirsiniz. Bu durum biraz sinir bozucu olsa da oyun bu tarz takımlaşmaya da açık.

Fortnite Playground modu ne zaman çıkıyor?

Fortnite Playground Modu Çıktı

Fortnite Playground modu oyunun çok daha fazla eğlenceli hale gelmesini sağlayan bir mod. Bu yeni modla birlikte artık her oyuncunun kendisine ait bir adası olacak. Bu ada üzerinde oyuncuya verilen çeşitli ekipmanlar sayesinde oyuncu kendisi için yaratıcı şeyler ortaya çıkarabilecek, inşaat yapabilecek. Fortnite Playground modunun diğer bir eğlenceli yanı ise oyuncuların ölmesinin çok fazla bir şey ifade etmemesi. Çünkü oyuncu öldükten sonra aynı yerde tekrar ortaya çıkacak. Bu yüzden de oyuncuları kendine bağlayacak bir mod olduğunu söylemek mümkün. Normal oyun içerisinde bulunan sandıklar yine Playground modunda da var olacak. Bununla birlikte dostlara da ateş etmek serbest olacak. Bir başka yenilik ise haritayı yeterince keşfedebilmeniz için size oldukça yeterli bir süre verilmesi. Bu süre sayesinde rahat rahat tüm haritayı dolaşabilirsiniz. Playground modunun piyasaya sürülmesinin en önemli sebeplerinden bir tanesi de ana oyunda insanların haritaları yeterince keşfedemiyor olmalarıydı. Playground modu ile bu mümkün olmakta.

Fortnite 4.5 Güncellemesi Sonrası Duble Silah Kullanılabilecek

Fortnite 4.5 Güncellemesi Geldi

Playground modu ile birlikte Fortnite 4.5 güncellemesi de çıktı. Bu güncelleme ile birlikte artık oyuncular oyundan çok daha fazla keyif alabilecekler. Fortnite 4.5 güncellemesi ile oyunun önceki sürümlerinde olan pek çok hata giderildi ve oyunun çok daha stabil bir şekilde çalışması sağlandı. Bununla birlikte oyuncuların en çok hoşlarına gidecek özellik ise çift silah kullanma özelliği. Artık oyuncular her iki ellerine de silah alıp ikisini aynı anda kullanabilecekler. Ayrıca oyunca en çok bilinen hilelerden bir tanesi olan alışveriş arabası hilesi de çözüme kavuşturuldu.

Bir önceki yazımız olan Windows 10’da Oyunlarda Ani FPS Düşmesi ve Çözümü başlıklı makalemizde ani fps düşmesi cs go, laptop ani fps düşüşleri ve oyunlarda ani fps düşmesi neden olur hakkında bilgiler verilmektedir.