Fazilet Hanım ve Kızları 39. Bölüm

tarafından
111
Fazilet Hanım ve Kızları 39. Bölüm

Fazilet Hanım ve Kızları 39. Bölüm de heyecan dorukta!!!
Hazan ve Yağız’ı neler bekliyor?
Kerime yakalanacak mı?
Sinan Hazan’ın kalbini yeniden kazanacak mı?
Gökhan Yasemin’den kurtulabilecek mi?
Yasemin eline geçen kozu ne şekilde kullanacak ?
Yasin bebek hakkındaki gerçeği öğreniyor mu?
Yağız ile Hazan arasında olanlar Hazım Egemen’in de dikkatini çekiyor..!

Evet arkadaşlar 38. Bölümde izleyicilerini ekranlara kilitleyen, nefes nefese bir solukta diziyi yine en heyecanlı yerde sonlandırarak 39. Bölüme merak arz ettiren Star TV’nin en gözde dizerinden Fazilet hanım ve kızları , Çok iyi ve güçlü bir kitle yakaladı. Geçen yazımızdan hatırlarsınız dizi YAĞ-HAZ (Hazan ve Yağız) ile SİN-HAZ (Sinan ve Hazan )olarak iki güçlü ve büyük kitleye sahip.

Dizide hemen her karakterin güçlü FANDOMU var..Buda dizinin izleyici kitlesini çok fazla genişletiyor.
Geçen bölümde Kerime’nin oyununa gelen Hazan’ı kurtarmak için canını hiçe sayan Yağız’ın elleri ile mezar kazma sahnesi internet ortamında yüksek sayıda izlenme aldı..
Diziye damgasını vuran hastane koridorunda sarılma sahnesi rekorlar kırdı.
Şimdi gözler 39. Bölümde Bu bölümde de çıtayı yükseltiyor Avşar film. Çok heyecanlı sahneler var..Fazilet, Hazım ile Sinan’ı takip ediyor ve Kerime’ye ulaşıyor.
Bundan sonra Kerime’yi nasıl bir son beklediği merak konusu.
Diğer yandan Yasin, annesi ile Selin tartışırlarken aslında Selin’in bebeğinin olmadığını dış gebelik geçirdiğini tesadüfen öğreniyor.
Bu arada Hazan ve Yağız’ın arasında olanlar Hazım Egemen’in de dikkatini çekerken, Fazilet Sinan’ı Hazan konusunda tekrar uyarıyor.
39. Bölümde aldığım duyumları hemen geçeyim arkadaşlar dumanı üstünde tüyolar veriyorum, Fazilet Sinan’ı Hazan ile evliliğe zorlayacak en azından bir nişan söz konusu olacak..
Bunun üzerine Ece ve Yağız’ın Asansör önü konuşması var 40. bölüm tüyoları büyük sürpriz var .. Yağ-Haz FANDOMU ayağa kaldıracak bir öpüşme sahnesi olduğu haberleri set dışına yayıldı..

Fazilet hanım ve kızları 39. Bölüm Fragmanı

Bir önceki yazımız olan Çukur 20. Bölümde Neler Olacak.. başlıklı makalemizde 20. bölüm çukur, Çukur 20. Bölüm fragmanı ve Çukur 20. Fragman hakkında bilgiler verilmektedir.