Fazilet hanım ve kızları 38. bölüm.

tarafından
209
Fazilet hanım ve kızları  38. bölüm.

Fazilet hanım ve kızları dizisi 38. bölüm.

Fazilet hanım ve kızları Hazan – Yağız
Fazilet hanım ve kızları Sinan – Hazan
Fazilet hanım ve kızları Yasemin.

Başrollerini Mahir Günşiray , Çağlar Ertuğrul, Nazan Kesal, Deniz Baysal , Alp Navruz ‘ un paylaştığı Fazilet hanım ve kızları gecekondudan yalılara yükselen hayatın arasında, çok yaşanan aşk ve entrikaları anlatan izleyicileri ekrana kilitleyen muhteşem bir dizi.

Fazilet hanım ve kızları dizisi ilk bölümden 37. Bölüme kadar izleyicisini cumartesi günleri star TV ekranlarına kilitleyen, izleyici kitlesinin YAĞ-HAZ ” Yağız ve Hazan ” ve SİN-HAZ “Sinan ve Hazan” olarak ikiye bölmüş.

Fan grupları oluşturarak her iki çift ismi ile deyim yerindeyse yarışa girmişlerdir.

İzlenme rekorları kıran Fazilet hanım ve kızları dizisinde 37. Bölümde yine heyecan, aşk bolca mevcuttu. Lakin bu sefer Kerime ‘ nin Hazan’ı kaçırdığı sahneden itibaren gerilimde eşlik etmeye başladı.

38. Bölüm tüyolarını bizzat çekim esnasında denk geldiğim için anlatmak istiyorum.

Son bölümde Kerime Yağız ile Hazan’ı öldürmeyi kafaya koydu ve girişimlerde bulundu hatırlarsanız.
38. Bölüm fragmanı yayınlandı ve ön izlemede Yağız ve Hazan ‘dan itiraf görünüyor.

Fakat tabiki tam olarak dile gelmeyecek bu itiraf . Ambulans sahnesi var Yağız yaralanıyor, Hazan battaniyeye sarılı bir şekilde Yağız’ı ambulansa götürüyorlar.

Sinan Hazan’ın kaçırılması olayında ilk başlarda Yağız kadar endişelenmedi hatırlarsanız. Yağız Canı pahasına düştü Hazan’ın peşine, bu durum Hazan’ın Yağız’a daha çok bağlanmasına neden olacak. Artık ikiside birbirini sevdiğinden emin.

10 mart 2018 Cumartesi günü Fazilet Hanım ve kızlarını kaçırmayın..

Fragmani izlemek isteyenler..

Bir önceki yazımız olan Mehmet bir Cihan Fatih'i dizisi ne zaman başlıyor? başlıklı makalemizde Mehmed bir cihan fatihi ne zaman başlıyor, Mehmet bir cihan fatihi ve Mehmet bir cihan fatihi fragmanı hakkında bilgiler verilmektedir.