Facebook Çöpçatanlık Hizmeti Geliyor

tarafından
88
Facebook Çöpçatanlık Hizmeti Geliyor

Facebook Çöpçatanlık Hizmeti Geliyor

Facebook Üzerinden Eş Bulma

Facebook Üzerinden Evlenin

Pek çok kişi tarafından merakla beklenen Facebook çöpçatanlık hizmeti çok yakın zamanda hayata geçiriliyor. Kurulduğundan beri oldukça azımsanmayacak sayıda kişinin bir çöpçatanmış sitesi gibi kullanmaya çalıştıkları Facebook, bu kişilerin arkadaşları ve tanıdıklarına da sık sık yakalanmalarına sebep oluyordu.

Artık insanlar yeni gelecek olan Facebook çöpçatanlık hizmeti ile arkadaşlarına ve akrabalarına yakalanmadan kendilerine arkadaş bulabilecekler. Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg bu hizmetin diğer Facebook hizmetleri gibi tamamen parasız olacağını söyledi. Bununla birlikte Facebook üzerinde arkadaşınız olan kimse sizin bu özelliği kullandığınızı da bilemeyecek. Bu özelliği kullanabilmek için Facebook hesabınıza bağlı olan başka bir hesap açmanız gerekiyor. Bu hesapta kendinize ait özellikleri girdikten sonra arka tarafta çalışan bir algoritma ile size uygun en iyi profillerin bir listesini görebileceksiniz.

Facebook Çöpçatanlık Hizmeti Geliyor

Facebook Çöpçatanlık Hizmeti Geliyor

Mar Zuckerberg’in Facebook çöpçatanlık hizmeti ile ilgili yaptığı açıklamanın ardından dünyanın en büyük çöpçatanlık sitesi olan Match.com’un New York Borsası’ndaki hisseleri bir anda %22 oranında düşüş yaşadı. Ayrıca Zuckerberg yeni çöpçatanlık sistemini sıfırdan inşa ettiklerini ve kullanıcı bilgilerinin son derece güvenli bir şekilde saklanacağını da ekledi. Facebook çöpçatanlık hizmeti tam olarak ne zaman kullanılabilir hale gelecek göreceğiz.

Facebook çöpçatanlık hizmeti ile sahte hesap açılmasının da önüne geçilecek mi birlikte göreceğiz. Sahte hesaplarla ilgili yazıma buradan ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Enes Batur’un Aylık Kazancı Ortaya Çıktı başlıklı makalemizde Enes Batur film, Enes Batur kimdir ve Enes Batur oyunları hakkında bilgiler verilmektedir.