Çukur 19. Bölüm Show Tv izle…

tarafından
97
Çukur 19. Bölüm Show Tv izle…

Türkiyenin pazartesi günlerinin bir numarali dizisi Çukur 19. bölüm 2.fragmanı yayınlandı..
Show Tv dizisi Çukur 19. yeni bölümüyle 5 Mart 2018 Pazartesi günü Show TV’de olacak. Çukur’un yarın yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?
Çukur 19. bölumünün 2.fragmanı yayınlandı.Çukur 5 Mart 2018 Pazartesi akşamı Show TV’de kaçıranlar üzülür..

İstanbul’un en babayiğit mahallesinden Çukur’un tüm kontrolü senelerdir Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken tek kuralları uyuşturucuya asla ama asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü Çukur’a dikmiş ve bu kuralı iptal etmeye hazırlanan yeni bir belalı birinin ortaya çıkması ile mahallede düzen bozulur. Tam Koçova ailesini pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin en küçük veliahtı Yamaç yıllar yıllar önce farklı bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönüyor ve mahallede yeni bir dönem başlayacaktır.

Yamaç’ın karşısına en az kendisi kadar umursamaz, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. Sonsuza kadar mutlu olmak üzere bir araya gelen çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin bir anda girmesi ile hiçbir şey artık düşlerini kurdukları gibi olmayacaktır.

Yamaç’ın mahalledeki geleceği ve Sena’nın geçmişi birlikte bir ömür kurmalarına izin verecek midir…

Çukur 19. Bölüm 2. Fragmanı izlemek için tıklayınız.. Çıkan ekran da 5 saniye  bekledikten sonra sağ üst köşeden devam et demeniz yeterlidir…

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Börü 2. bölüm Fragmanı Yayınlandı Hemen izle! başlıklı makalemizde börü 2. bölüm, börü 2. bölüm fragmanı ve börü fragman hakkında bilgiler verilmektedir.