Cansu Taşkın Kimdir?

tarafından
144
Cansu Taşkın Kimdir?

Cansu Taşkın Kimdir?

Cansu Taşkın Nereli?

Cansu Taşkın Nasıl Ünlü Oldu?

Instagram son birkaç yıldır insanların ünlü olmasında oldukça faydalı bir sosyal medya aracı. Öyle ki çeşitli yarışmalara katılıp çok fazla ses getirememiş olan Cansu Taşkın kendi Instagram hesabından yayınladığı fotoğrafları sayesinde bir anda ünlü oldu. Bu kadar ünlü olmasının en büyük sebebi ise belinin oldukça ince olmasıydı. Hatta kendisine şu anda ince belli manken adı da takılmış durumda.

1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Cansu Taşkın liseden sonra mankenlik yapmaya başladı. İlk mankenlik deneyimini henüz 16 yaşındayken İzmir Fuarı’nda podyuma çıkarak yaşadı. Aralarında Best Model Of Turkey, Idol Of Models gibi yarışmaların bulunduğu pek çok yarışmaya katıldı. Best Model Of Turkey yarışmasında dereceye girememesine rağmen Idol Of Models yarışmasında ikinci oldu.

Cansu Taşkın Kimdir?

Cansu Taşkın Kimdir?

Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisinde oynayarak ilk oyunculuk deneyimini yaşadı. Ancak sadece tek bir bölümde rol aldı. 2013 yılında Qüfür adlı sinema filminde rol aldı. Bu filmde Arafat Şavata ile baş rolleri paylaştı. Mehmet Ali Erbil’in sunduğu Çarkıfelek yarışmasına da yarışmacı olarak katıldı. Ekim 2015’de yapılan Miss Model Of The World yarışmasına Türkiye adına katılmasına rağmen bu yarışmada da dereceye giremedi. Cansu Taşkın Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bedelli Askerlik Ne Zaman Çıkacak? başlıklı makalemizde bedelli askerlik 2018, bedelli askerlik ne zaman çıkacak ve bedelli askerlik ücret hakkında bilgiler verilmektedir.