Börü dizisinin başlama tarihi..

tarafından
98
Börü dizisinin başlama tarihi..

Dağ 2 filmin de kendinden çokça söz ettiren filmin yazarı ve yönetmeni Alper Çağlar’ın yeni dizisi Börü şuan sosyal medyada merakla beklenen diziler arasında en önlerde.. BÖRÜ dizisi şu anlık açıklamaya göre 1 saatten oluşan 6 bölümlük mini dizi şeklinde olacağıdır.
BÖRÜ dizisinin başrollerinde Serkan Çayoğlu, Ahu Türkpençe,Murat Arkın, Fırat Doğruloğlu, Emir Benderlioğlu, Ahmet Pınar, Armağan Oğuz, Can Nergis,Ozan Ağaç, Bedii Akın, Tan Altay,Gürol Tonbul,  Melis Hacic gibi isimlerin yer aldığı dizi 28 Şubat Çarşamba  Star TV’de yayın hayatına başlayacak.
Dizinin konusu Türkiye’nin son dönemlerde yaşadığı gerçek olayları yansıtacaktır. 2014 ilkbaharında sınırlarımızda düşmanlarımızın çoğaldığı, içlerimizde bir yerlerde ise tehlikelerin gün ve gün arttığı çemberin giderek daraldığı bir dönemdedir. Bu tehlikeli durumda BÖRÜ, vatan aşkı ile yanan yalnız kahramanlarımızın destanını anlatıyor.

BÖRÜ dizisinin yayınlanan Fragmanı:

Bir önceki yazımız olan Hadi Be Oğlum filmi ne kadar izlendi? başlıklı makalemizde hadi be oğlum, hadi be oğlum izlenme sayıları ve hadi be oğlum kıvanç tatlıtuğ izlenmeleri hakkında bilgiler verilmektedir.