Avlu dizisi ne zaman başlayacak? Oyuncuları kimler..

tarafından
219
Avlu dizisi ne zaman başlayacak? Oyuncuları kimler..

Star TV ekranlarına bu sezon bir çok dizi ve program katıldı.. Yelpazesi genişleyen Star TV, Limon film etiketi ile muhteşem güçlü bir kadro, sağlam bir senaryo ve prodüksiyon ile “Avlu” isimli yeni bir diziye startını verdi.

Çok yakında ekranlarda olacak “Avlu” hangi gün ve saatte?

Konusu ve kadrosu hakkında detaylı bilgiler neler?

Yönetmen Yüksel Aksu ve geniş oyuncu kadrosu ile Avlu dizisinin ekranlara hangi tarihte hangi saatte geleceği merak konusu.

Daha önce ATV’DE yayınlanan Parmaklıklar ardında dizisi ile aynı çizgide bir dizi olduğu konusu dilden dile dolaşırken yapımcılar tarafından herhangi bir açıklama gelmedi.

Başrollerini Demet Evgar, Kenan Ece ,Nursel Köse, Teoman Kumbaracıbaşı ,Ceren Moray gibi başarılı isimlerin yer aldığı Avlu dizisinin ekranlara geliş tarihi bir netlik kazanmazken , dizi severler “hangi diziye rakip gelecek” ? Soruları ile dizinin başlayacağı tarihi öğrenmek istiyor. Adından sıkça söz ettiren dizi büyük merak konusu oldu..

Avlu Dizisi Fragmanı Hemen izle..

Bir önceki yazımız olan Fazilet hanım ve kızları 38. bölüm. başlıklı makalemizde Fazilet hanım 38. Bölüm, Fazilet hanım ve kızları ve Fazilet hanım ve kızları 38. Bölüm hakkında bilgiler verilmektedir.