İşte 2018 İlkbahar Yaz Modası..

tarafından
191
İşte 2018 İlkbahar Yaz Modası..

2018 İlkbahar ve Yaz kreasyonu yayınlandı.

Bahar aylarına girdiğimiz bu günlerde üzerimizdeki koyu renkli ve kalın elbiselerden kurtulmanın şöyle güzel bir alışveriş yapmanın tam zamanı.
Peki 2018 ilkbahar ve yaz modası neler ve bizler nasıl trend bir gardıroba sahip olabiliriz.
2018 yılı kıyafetlerde her sezon olduğu gibi bu sezonda canlı renkler moda.
Ana renklerden sıyrılıp ara renklerin harmanlandığı bir döneme giriyoruz. Yani mavinin, yeşilin, kırmızının, pembenin ara renkleri 2018 ilkbahar ve yazına damgasını vuracak. Kan kırmızı, pembeye yakın somon rengi, mint mavisi içinde yeşili barındıran bir renk mesela.
Eflatunun cesur tonları, sarının açık tonları, kış rengi olarak benimsediğimiz kahverenginin tüm tonları gibi.
Asimetrik etek ve elbiseler, şifon karışımı bol paça tulumlar, kısa ve yüksek bel pantolonlar, midi boy, araboy etekler çok moda.
Kotlarda paça ve basen işlemeli, dantel eklemeli pantolon ve ince kot gömlekler revaçta olacak.
Kumaşlar ve renkler sadece kombin farkı ile hem gece hem gündüz kullanıma uygun hale gelecek şekilde çünkü fantazi kumaş denilen şifon ve tarzı kumaşlar yoğunlukta
Çantalarda ise büyük halka tutacaklı ufak çantalar moda. Sırt çantaları daha küçük boyutta ve pul payet ağırlıkta olacak. Ayakkabılar rengarenk hatta spor ayakkabılar etek ve elbise altına şıklık katacak.
Renk harmanı bolca görünecek. Kahverengi ile mavinin, eflatun ile leylak renginin bir araya gelmesi gibi. Cesur renkler cesur kumaşlar bu sezon güneşin, çiçeklerin kısacası ilkbahar ve yazın hakkını verecek. Sizede hem rahat hem şık olmanın huzuru ile yazın tadını çıkarmak kalacak.. Keyifli alışverişler diliyoruz…